Adres:
Borsuki 45
Tel. 512 373 900
Tel. 512 373 909

O nas

Drodzy Goście!
Witamy was serdecznie na naszej stronie Oberża w Borsukach.
 
Tak zdecydowanie to jest nasze miejsce na ziemi, do którego państwa zapraszamy. Dom gościnny położony jest w pięknej malowniczej wsi Borsuki, która znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.
Osobom ceniący spokój i ciszę polecamy spacery po lesie lub na pięknych nadbużańskich łąkach. Dolina Bugu swoim pięknem potrafi zauroczyć każdego- cisza, spokój, śpiew ptaków, rechot żab. To tylko nieliczne uroki naszej okolicy.
 
Gościom bardziej aktywnym proponujemy wycieczki rowerowe, nordic walking, kajaki. W sąsiedztwie Oberży jest plac zabaw dla dzieci oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki. W odległości około 15 km jest słynna na całym świecie Stadnina Koni w Janowie Podlaskim. W niedalekiej okolicy jest też kilka sanktuariów np. w Kodniu, Leśnej Podlaskiej, Pratulinie, cerkiew w Kostomłotach, Koterce czy też św. Góra Grabarka.
 
Drodzy goście zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Oberży i skorzystania z gościnności gospodarzy. Zapewniamy, że wypoczniecie i smacznie zjecie.
 
Zapraszamy
Justyna i Andrzej Laszukowie.
Odwiedzin: 97645
Nocleg nad Bugiem